Dowiedz się więcej o Hotelu Mateo

O nas - poznaj Hotel "Mateo"

pasek w tle

Kilka słów o nas

Serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu „Mateo”, w którym każdy gość poczuje się jak „u siebie”. Hotel Mateo** zapewnia bazę noclegową w stylowo urządzonych pokojach 1,2 i 3-osobowych wyposażonych w łazienkę, TV i Internet. Do dyspozycji gości mamy również jacuzzi, wypożyczalnie rowerów, plac zabaw dla dzieci, profesjonalne wyposażenie oraz centrum konferencyjne. Dbałość o każdy szczegół, niepowtarzalne dekoracje połączone z muzyką to gwarancja dobrego nastroju i miłej atmosfery, dające uczucie niezapomnianych chwil. Duży parking oraz świetna restauracja dopełniają całości. Idealna propozycja na nocleg lub weekend dla Ciebie i Twojej rodziny.
Hotel & restauracja Mateo

Krótko o naszych Damachach

pasek w tle
Zaletą śliwek Damach jest ich przydatność do suszenia. Chcąc uzyskać produkt najwyższej jakości, należy śliwy suszyć gorącym dymem uzyskanym z płonącego drewna liściastego. I w tym wypadku Damacha króluje nad Węgierką. Susz jest słodszy, bardziej mięsisty, a podczas gotowania barwi potrawy. Suszone Damachy stosowano od wieków na Ponidziu przy sporządzaniu bigosu, pieczenia kaczki, karczku i schabu a także przy gotowaniu kaszy jaglanej, jak również do wypieków. Potrawy, o których wspominamy z zastosowaniem tej śliwy można posmakować w Restauracji „Mateo”. Zapraszamy do skosztowania ich na Szlaku Kulinarnym!

Potrawy ze śliwkami

pasek w tle

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania związane z organizacją imprezy lub eventu w Hotelu Mateo? Chcesz zarezerwować pokój lub dopytać o menu? Z chęcią odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz skorzystać również z naszego formularza kontaktowego w sekcji „Kontakt”.

Galeria zdjęć

pasek w tle